دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری در سفر یک‌روزه به استان گلستان از نمایشگاه توانمندی‌های میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی استان گلستان در روستای عطاآباد شهرستان آق‌قلا بازدید کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امورفرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان، دکتر اسحاق جهانگیری روز شنبه 9 اسفندماه 99 با همراهی دکتر هادی حق‌شناس استاندار گلستان، احمد تجری مدیرکل میراث‌فرهنگی گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان و جمعی از مدیران و مسئولان استانی و شهرستانی از غرفه‌های صنایع‌دستی و هنرهای سنتی هنرمندان استان گلستان و نمایشگاه دیوار بزرگ گرگان در نمایشگاه توانمندی‌های میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی استان گلستان در روستای عطاآباد شهرستان آق‌قلا بازدید کرد.

در این بازدید توضیحات لازم در خصوص اهمیت و ثبت جهانی دیوار بزرگ گرگان و همچنین حوزه صنایع‌دستی استان توسط مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان ارائه شد.

 

نمایشگاه توانمندی‌های میراث‌فرهنگی و صنایع‌دستی استان گلستان در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز پروژه‌های روستایی استان در روستای عطاآباد شهرستان آق‌قلا برگزار شد.

معاون اول رئیس‌جمهوری به‌منظور افتتاح و بازدید از چند پروژه مهم درزمینه راه، کشاورزی، روستایی و صنعت به استان گلستان سفر کرده است.